رفع مشکل برنامه تعمیر برد پکیج

0
  • به نام خدا

 

با توجه به اینکه برنامه های قدیمی تعمیر پکیج و تعمیر برد پکیج بدلایلی خارج از اراده توسعه دهنده غیرفعال گردیده، لذا جهت ارائه خدمات پس از فروش و کسب رضایت کاربران قدیمی برنامه که نسخه کامل را خریداری نموده بودند برنامه جامع «تعمیر برد پکیج (جدید)» طراحی، ساخت و در کافه بازار منتشر گردیده است.

آموزش تعمیر پکیج و برد پکیج
آموزش الکترونیکی تعمیر پکیج و برد پکیج شوفاژ

 

اگر شما نسخه کامل این برنامه را از طریق خرید درون برنامه کافه بازار خریداری نموده اید با ارائه توکن خرید خود، امکان استفاده از برنامه جدید را فعلا به مدت محدود بصورت رایگان خواهید داشت. البته یادآور می گردد تیم اصفهان پکیج هیچ الزامی به ارائه رایگان این خدمات در نسخه متفاوت ندارد و فقط به دلخواه سرپرست تیم این امکان را برای شما فراهم نموده است و ممکن است در آینده روش دیگری را در نظر بگیرید. این مسئله برای این ذکر شده که خدای نکرده این سوءتفاهم پیش نیاید که ارایه بسته جدید برنامه بصورت رایگان برای شما، وظیفه تیم ما می باشد، و این اقدام به دلخواه و با صلاحدید توسعه دهنده فعلا بصورت آزمایشی برای کاربران قدیمی انجام می گیرد. 

آیکون برنامه تغییر کرده است

تعمیر برد پکیج شوفاژ
تعمیر برد پکیج شوفاژ

 

این برنامه فعلا برای کسانی که قبلاً خرید کرده اند رایگان خواهد بود.

تعمیر برد پکیج (جدید)
آموزش تعمیر برد پکیج

ابتدا باید این مطلب را تا آخر صفحه و به دقت بخوانید سپس اقدامات ذکر شده را انجام دهید، وارد بازار شوید:

۱. اپلیکیشن جدید را

در سایت کافه بازار با عنوان

«تعمیر برد پکیج»

جستجو و نصب کنید، سپس داخل اپلیکیشن وارد  بخش کاربری شوید و دکمه ثبت نام را لمس کنید و با ایجاد یک نام کاربری، درج شماره موبایل و انتخاب رمز عبور دلخواه ثبت نام کنید، از این به بعد هر زمان خواستید وارد حساب کاربری خود شوید از این اطلاعات استفاده کنید(مانند تصویر).

تصاویر ممکن است در جریان بروزرسانی کمی تغییر کرده باشد.

مثلاً آیکون برنامه به رنگ سبز تغییر کرده است.

 

.

برای مشاهده بخش کد خطا و مهارت که مربوط به تعمیر پکیج است باید بصورت رایگان ثبت نام کنید و فقط بخش ترفند پولی است.

 

برای ثبت نام باید قوانین و مقررات را مطالعه کنید و دکمه پذیرش قوانین را لمس کنید و تیک آنرا بزنید.

 

 

۲. مشخصات کاربری خود بهمراه تاریخ زمان و توکن خرید قبلی خود را برای ما ارسال کنید به ۰۹۱۳۳۱۵۱۸۲۴ تا برنامه بصورت رایگان برای شما فعال گردد.

برای پیدا کردن توکن خرید قبلی باید وارد اپلیکیشن کافه بازار شود و بالای صفحه سمت چپ نشان آدمک را لمس کنید و در قسمت بازار من، بخش تراکنش ها تاریخ و زمان و توکن خرید خود را پیدا کنید.

راهنمای ورود به بازار من

یک اسکرین شات از صفحه کاربری و یک اسکرین شات از صفحه پرداخت درون برنامه برای ما در واتساپ ارسال کنید.

توکن های خرید حتی از چندین سال قبل نیز در این بخش قابل مشاهده است، بعد از ارسال اگر تا ۲۴ساعت بعد هنوز حساب کاربری شما، بعنوان یک کاربر ویژه فعال نشده بود، مجددا یک پیامک یادآوری ارسال کنید.

بدلیل حجم تماس ها قادر به پاسخ‌گویی تماس تلفنی نیستیم اما تمامی پیام های شما توسط کارشناسان مشاهده و بررسی می گردد.

لینک واتساپ:

https://b2n.ir/09133151824

 

برنامه کد خطا های پکیج با عنوان تعمیر پکیج نیز به همین برنامه اضافه شده و بصورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است.

 

از صبر و بردباری شما سپاسگزاریم.

 

 

 

البته یادآور می گردد تیم اصفهان پکیج هیچ الزامی به ارائه رایگان این خدمات در نسخه متفاوت ندارد و فقط به دلخواه سرپرست تیم این امکان را برای شما فراهم نموده است و ممکن است در آینده روش دیگری را در نظر بگیرید. این مسئله برای این ذکر شده که خدای نکرده این سوءتفاهم پیش نیاید که ارایه بسته جدید برنامه بصورت رایگان برای شما، وظیفه تیم ما می باشد، و این اقدام به دلخواه و با صلاحدید توسعه دهنده فعلا بصورت آزمایشی برای کاربران قدیمی انجام می گیرد.

 

تعمیر برد پکیج شوفاژ
تعمیر برد پکیج شوفاژ

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.