روش تنظیم فشار آب دستگاه پکیج

3

اگر دستگاه پکیج شما ارور کمبود فشار اب می دهد کافیست شیر پرکن زیر دستگاه که به کف پکیج چسبیده را باز کنید و منتظر بمانید تا درجه فشار روی یک و نیم برسد.

سپس حتما شیر را ببندید و از باز گذاشتن آن جدا خودداری کنید.

 

فشار مناسب بین ۱ تا ۱/۵ می باشد

تنظیم فشار آب پکیج
پائین بودن فشار آب پکیج

 

فشار آب پکیج
تنظیم فشار آب پکیج لورچ

 

هشدار: توجه داشته باشید فشار روی ۱/۵ باشد زیرا اگر فشار به ۳ برسد و شما شیر پرکن را نبندید شیراطمینان دستگاه عمل می کند و کل آب تخلیه می شود.

درصورتیکه بعد از باز کردن شیر پرکن تلفن زنگ خورد یا کسی شما را صدا کرد یا زنگ منزل خورد حتما شیر پرکن را ببندید در غیر اینصورت احتمال دارد فاجعه صورت گیرد.

اگر شیر پرکن را باز می کنید اما فشار فقط کمی بالا می رود مثلا روی ۰/۵ بار می ماند فشار آب منطقه کم است و شما باید پمپ زیرپله ساختمان را روشن کنید و دوباره امتحان کنید و اگر پمپ زیر پله در ساختمان خود ندارید باید آخر شب که فشار آب منطقه زیاد می شود امتحان کنید.

اگر فشار آب منطقه زیاد هست یا پمپ روشن است اما باز هم فشار پکیج بالا نمی رود دستگاه را از حالت تابستان به حالت زمستان تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.

یادآور می گردد بعضی از پکیج‌ها وقتی فشار آب از ۲/۵ بالاتر می‌رود نیز خطا می دهند، مثلا پکیج لورچ در فشار پائین ارور E08 و در فشار بالا ارور E10 می‌زند. پس مواظب باشید فشار آب را زیاد بالا نبرید.

اگر مشکل برطرف نشد تماس بگیرید تا تکنسین اعزام گردد.

۰۹۱۳۳۱۵۱۸۲۴

3 نظرات
  1. boilaradminer می گوید

    تشکر از حسن انتخاب شما

  2. سهیلا می گوید

    کارش خوبه

  3. علی نیسی می گوید

    بسیار سریع و قیمت هم فوق العاده مناسب بود ممنون از تیم خوب شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.