رفع مشکل چراغ ۴۰ ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور اصفهان

0

اگر پکیج شما ارور ۴۰۶۰۸۰ می زند ابتدا دریچه تامین هوای پکیج را باز کنید برای اینکار باید روبروی پکیج بایستید و روی پکیج کنار خروجی دودکش دریچه تامین هوا را باز کنید البته تذکر اکید می دهیم اگر پکیج در ارتفاع نصب شده مواظب باشید خدای نکرده از روی چهارپایه سقوط نکنید، سپس دکمه ریست را بدهید

ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور
ارور پکیج ایران رادیاتور پرسر دود ۴۰۶۰۸۰

اگر مشکل برطرف شد ولی بعد از چند ساعت مجدد تکرار شد برد الکترونیک نیاز به تعمیر دارد اما اگر بعد از چند ثانیه مجدد تکرار شد و قبلاً هم سابقه چنین مشکلی نداشته فن الکتریکی خراب است. البته اگر زمان ارور فن می چرخد پرشر دود را بررسی کنید. اگر مشکل برطرف نشد و در استان اصفهان هستید اطلاع دهید تا تکنسین مراجعه کند، برای این کار آدرس خود را از طریق پیامک ارسال کنید به شماره ۰۹۱۳۳۱۵۱۸۲۴ تا با شما تماس بگیریم زمان مورد نیاز رفع عیب کمتر از ۳۰ دقیقه و در محل و حضور شما می باشد و فقط کافیست کار مشتری قبل از شما تمام شود تا نوبت شما شود و با شما تماس بگیریم، اگر برد پکیج شما دستکاری نشده باشد چیزی از محل شما بیرون نمی بریم و همانجا برای شما تعمیر می کنیم.

 اگر همکار هستید می توانید با نصب اپلیکیشن تعمیر برد پکیج شوفاژ از طریق آموزش های ذکر شده در برنامه خودتان برد را تعمیر کنید.

 

   تماس با ما

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.