تعمیر پکیج ایران رادیاتور اصفهان

0

ماهرترین تکنسین تعمیر پکیج و برد پکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در اصفهان

پکیج ایران رادیاتور یک پکیج پرفروش در ایران و اصفهان است. این دستگاه در چهار مدل معروف E,M,K,L تولید می شود البته مدل k زیاد در بازار موجود نیست و شایعه شده است که صادر می شود، مدل E که به مدل های B, BM, ES نیز نام گذاری شده است مدل تک مبدل یا بی ترمیک است که فقط از یک مبدل دوگانه برای گرم کردن آب و رادیاتور استفاده می کنند. شاید کم استهلاک بودن این دستگاه برای مشتریان جالب نظر باشد اما سردوگرم شدن آب و گرفتن رسوب و کم شدن فشار آب از معایب دستگاه های تک مبدل می باشد.

مدل M بدلیل قیمت مناسب و داشتن امکانات فن و محفظه احتراق بسته و مبدل ثانویه از پرفروش ترین پکیج های تاریخ ایران است که البته بدلیل تغییرات به وجود آمده در طراحی داخلی ناشی از افزایش قیمت فلزات مس و برنج و تمایل شرکت سازنده به ایجاد محصول با قیمت رقابتی کمی از کیفیت بالایی که داشت کاسته شده است اما هنوز هم مشتری خود را دارد.

مدل L محصول دیجیتال دارای کیفیت و پرقدرت شرکت ایران رادیاتور نیز علی رغم اینکه دستخوش تغییرات بعمل آمده که در بالا ذکر شد قرار گرفته جزء محصولات با کیفیت و پرطرفدار بازار ایران است ظاهر این دستگاه دقیقا از روی پکیج ایتالیایی باکسی مدل اکو۳ کپی شده است و تولیدات سال های اول شرکت ایران رادیاتور دقیقا در ظاهر و باطن شبیه محصول اروپایی ساخته می شد اما بعد از آن این شرکت نیز مانند رقیب دیرینه خود بوتان متوصل به ترفند کاهش قیمت و کیفیت محصول برای تصرف بخش وسیعی از بازار مشتریان خود نمود.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ایران رادیاتور در سراسر ایران تعمیر کاران زیادی دارد اما می توان گفت از ماهرترین تا تازه‌کار ترین تکنسین های پکیج در این مجموعه وجود دارند، با توجه به اینکه شرکتهای بزرگ ایرانی برای نیروی انسانی خود خیلی ارزش قائل نیستند تعیین اجرت و دستمزد پایین در لیست تعرفه خدمات این شرکت ها باعث می شود تکنسین های ماهر و با استعداد این دو شرکت مانند تعمیرکاران سایپا و ایران خودرو با مشاهده تعرفه پایین و تحقیر آمیز آن از ادامه‌ی همکاری با شرکت ناامید شوند و ضمن جدایی از شرکت شروع به فعالیت در بازار بصورت مستقل نمایند، و شرکت ها نیز تنها با نیروهای کم استعداد و ضعیف بخش خدمات پس از فروش خود را اداره نماید و این امر نیز باعث کاهش رضایت مشتریان خود شود.

برای اطمینان از میزان مهارت تکنسین شما باید به سابقه شخص مثلاً تاریخ دریافت گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای وی، میزان تحصیلات و مدت همکاری وی با شرکت ها توجه کنید. تکنسین های ماهر فاکتور کتبی ارائه می دهند و داخل آن ضمانت حداقل ۳ماه تایپ و قید شده است، تکنسین های ماهر همیشه قطعه همراه خود دارند و برای خرید و تامین قطعات از منزل و محل شما خارج نمی شوند، تکنسین های ماهر همیشه دستگاه را در محل و حضور شما و بدون باز و خارج کردن دستگاه از محل تعمیر می کنند، اما تکنسین تازه کار اصرار می کند که دستگاه را باید باز کنم و به کارگاه منتقل نمایم، خوشبختانه در ایران همه مردم به آن آگاهی رسیده اند که با یک نگاه و پرسیدن چند سوال میزان مهارت شخص را تشخیص دهند.

تعمیر پکیج اصفهان ۹۱۳۳۱۵۱۸۲۴
تعمیر پکیج و برد پکیج در اصفهان ۰۹۱۳۳۱۵۱۸۲۴ توسط هادی غیاث بیگی، تکنسین سریع دقیق و ماهر اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.